Podstatné modernizace v oblasti pohonu se dočkal model Škoda Octavia G-TEC. Na zemní plyn ujede s novým motorem 1.5 TSI 96 kW až 480 kilometrů. Prodávat se bude pouze ve verzi kombi.

Hybridní vozy dokážou jet část doby na elektřinu. Nezávislý test ale ukázal, že to může být překvapivě mnoho – až 87 procent z času jízdy po městě.

Škoda zveřejnila další dvě designové kresby nového výkonného SUV Kodiaq RS. Půjde o první české SUV, které ponese označení RS. A to díky motoru o výkonu 176 kW (240 k).

Svoje první sedmimístné SUV odhalila značka Seat. Tím dosáhl počet jejích SUV čísla tři a nabízí jich tak momentálně víc, než Škoda.

Audi s velkou pompou představilo svůj první stoprocentní elektromobil. A musíme smeknout, takhle podaná elektrická budoucnost se nám začíná docela líbit. E-tron ujede na jedno nabití 400 kilometrů, nabízí pohon všech kol a výkon rovných 300 kW, který se zároveň zasadí o výjimečnou dynamiku. Jen ta cena...

Nejnovějším přírůstkem francouzské značky DS je model 3 Crossback. Ten disponuje vcelku netradičními proporcemi i velmi originálně pojatým interiérem. I přes své poměrně kompaktní rozměry nabídne sourozenec většího SUV 7 Crossback dostatečně prostorný vnitřek se zavazadlovým prostorem o hodnotě 352 litrů.

Už v páté generaci od roku 1986 přijíždí na trh nový Opel Combo. Poprvé jako společný produkt nové koncernové trojice s Citroënem a Peugeotem.

Kia ProCeed už nebude třídveřové kupé, ale designové kombi! Automobilka odhalila sériovou podobu svého vozu „shooting brake“.

Společnosti SEAT a Noveto podepsaly smlouvu o zahájení testů nové revoluční technologie, která umožňuje vytvářet zvuk přímo v uších každého cestujícího zvlášť. A to bez nutnosti používat sluchátka nebo tradiční reproduktory automobilu.

Jak se blíží oficiální světová premiéra modelu Kodiaq RS, odkrývá Škoda další detaily. Nyní třeba podobu virtuálního kokpitu nebo LED světel.