V druhé polovině roku na trh dorazí čistě elektrický Peugeot e-Expert. Nabídne dvě velikosti baterií. Volbu nechává na zákazníkovi. Ten buď ušetří při pořízení vozu s baterií s nižší kapacitou, anebo vsadí na větší dojezd.

Renault uvedl na český trh třetí generaci elektrického modelu Zoe. Nabízí dojezd téměř 400 kilometrů, ale záleží na tom, jak velká zvolíte kola.

Enyaq - právě tak se bude jmenovat první sériově vyráběné elektrické SUV značky ŠKODA, postavené na bázi modulární elektrifikované platformy (MEB) koncernu Volkswagen.

Ne zrovna dobré zprávy ohlásil Daimler, německý výrobce vozů Mercedes. V loňském roce se mu propadl zisk téměř o dvě třetiny na 2,7 miliardy eur (67,6 miliardy korun). Na odměnách tak budou kráceni jak akcionáři, tak zaměstnanci. A navíc se musí spořit na elektromobilitu.

S novou generací Seatu Leon se představí i jeho sportovní verze pod značkou Cupra. Chystá se silniční i závodní verze.

Meteorologové hlásí na začátek týdne silnou vichřici. Platforma Vize 0 přinesla aktuálně seznam základních tipů, jak i za silného větru jezdit bezpečně.

Škoda ukázala tři oficiální designové skici sportovní verze čtvrté generace modelu Octavia, který bude mít premiéru 3. března 2020 na autosalonu v Ženevě. Už to nebude diesel, ale, jak se dalo čekat, plug-in hybrid.

Autokamery jsou mediálně vděčné téma, většina diskusí kolem nich se ale týká zveřejňování záznamů na internetu. Redakce Flotily se zajímala spíš o to, nakolik k záznamům přihlížejí pojišťovny nebo soudy při rozhodování o viníkovi dopravní nehody.

Odborníci z řad fleetových manažerů ukázali ve volbě o Flotilového auto roku 2020 na novou Škodu Scala. Mezi vozy využívajícími ke svému pohonu elektřinu zabodovala Toyota Corolla. Letošní anketa FLEET DERBY – FLOTILA ROKU ale zahrnovala i další kategorie a také hlasování v rámci produktů a služeb. Kdo se radoval z úspěchu?

Škoda Auto představila nový koncept VISION IN. Zajímavé robustní SUV se ale v Česku neobjeví. Automobilka ukázala koncept na autosalonu v Dillí, je proto jasné, že půjde o vůz speciálně pro indický trh.