Sdružení na ochranu vlastníků automobilů (SOVA) upozornila na to, že opakovaně ověřila existenci stránek nabízejících úpravy kilometrů, a to i když je taková činnost už rok postavená mimo zákon.

Premiéra nové Škody Octavia bude už za necelý měsíc, automobilky zveřejnila první dva designové obrázky.

Toyoty odhalila podobu svého úspěšného modelu Yaris. Je totálně přepracovaný nejen z hlediska designu. Poprvé se uplatnila nová platforma GA-B a zároveň i nový tříválcový hybridní pohon.

Kvůli vojenské akci Turecka v Sýrii Volkswagen momentálně odložil rozhodnutí o výstavbě nové továrny, která už téměř jistě měla vyrůst v tureckém městě Manisa. Vyrábět se zde měl Volkswagen Passat a Škoda Superb.

Kromě elektromobilů konečně i normální auto. Za dva týdny, 24. října, představí značka Volkswagen ve světové premiéře ve Wolfsburgu osmou generaci svého bestselleru Golf.

Právě byly zveřejněny první oficiální informace o kalendář Pirelli pro rok 2020. Ponesou se v shakespearovském duchu.

V interiéru běžně používaného osobního auta je množství bakterií a mikrobů, které mohou velmi nepříznivě ovlivnit zdraví posádky. Velká část se tam dostane na podrážkách bot, část si tam přineseme neumytýma rukama a další část si tam sami vypěstujeme tím, že v autě konzumujeme rozličná jídla a nápoje.

Možnost zúčastnit se desátého podniku světového seriálu elektromobilů FIA E-Rally Regularity Cup 2019 byla velkou výzvou. Na trati třetího ročníku MAHLE Eco Rally ve Slovinsku česká posádka vybojovala s vozem Kia e-Niro dvojí umístění na stupních vítězů, a to i díky nízké spotřebě vozu, která umožňuje této novince na českém trhu dojezd až 455 km na jediné nabití. Jak si posádka i vůz v náročných podmínkách vedli? A jak zvládlo e-Niro náročnou cestu do Slovinska a zpět?

Byli jsme na místě budoucího testovacího okruhu BMW u Sokolova a víme, jak bude vypadat!

Hned dva modely najednou omladila značky Mitsubishi – SUV ASX a pick-up L200.